Sahra Palet Kemalpaşa – İzmir

Palet işleri yapan SAHRA PALET firması İZMİR ili KEMALPAŞA ilçesinde bulunmaktadır. Ahşap palet,Euro palet,İkinci el palet,Hurda palet,Palet alım satımı,Plastik palet,Tahta palet hizmetleriyle size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor

 • SAHRA PALET
 • Adres: ATATÜRK MAHALLESİ 41 SOKAK NO:9 ULUCAK
 • KEMALPAŞA / İZMİR
 • İletişim numarası :(0232) 877 20 61

İletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için (0232) 877 20 61 numaralı telefondan iletişim sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

KEMALPAŞA Euro Palet

KEMALPAŞA Tahta Palet

KEMALPAŞA Ahşap Palet

KEMALPAŞA Plastik Palet

KEMALPAŞA Hurda Palet

KEMALPAŞA ikinci El Palet

KEMALPAŞA Palet Alım Satımı

İZMİR bölgesinde, tüm detaylar ve fiyatların listesi için (0232) 877 20 61 numaralı telefondan SAHRA PALET firmasına iletişim sağlayabilirsiniz

Bilgi
İZMİR
şehrinde palet imalatı ve kullanımı gün geçtikten yaygınlaşmaktadır. Bununla birlikte bu sektör önemli ölçüde genişleme göstermektedir. En uygun palet fiyatlarını bulmak ve güvenilir firmalara ulaşmak için sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Firma Kısa Açıklaması

TARIM VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. STİ.

Sahra Palet, Avrupa palet üretimi havuzuna Almanya’dan aldığı EPAL EUR PALET üretim lisansı ile dahil olmuş olup 020 kod numarası ile DB – EUR palet üretimini sürdürmektedir. Ülkemizin de içinde bulunduğu Uluslararası Bitki Koruma Konvansiyonu ahşap ambalaj malzemelerinde bulunan zararlı mikroorganizmaların diğer ülkelerde de görülmesini engellemek amacı ile getirdiği standart olan ISPM15 (Isıl İşlem) uygulamasına izin veren belgeyi de Tarım Bakanlığından almış bulunan Sahra Palet, . Türkiye’de sektöründe en büyük kapasiteye sahip ISIL İŞLEM FIRINI’nı da şirket bünyesinde bulundurmaktadır.

ISPM 15 Standardına uygun ahşap ambalaj malzemesi kullanmak durumunda olan ihracatçı firmalar, SAHRA PALET’ten konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve standarda uygun şekilde işaretlenmiş Ahşap Ambalaj Malzemesi temin edebilirler.

Ahşap Palet

Tags: #izmir #kemalpaşa #kereste #mobilya firmaları #orman ürünleri #palet #sahra palet

author
Author: 
  No related post!

  Leave a reply "Sahra Palet Kemalpaşa – İzmir"

  Must read×

  Top